Úvodní stránka » Biorezonance

Biorezonance - Program pro eliminaci patogenů

Harmonizační program BICOM má základ v tradiční čínské medicíně, založené na zkušenostech vycházejících z celostního pohledu, kde celek není jen prostým součtem jednotlivých prvků.

Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Celostní medicína přistupuje ke zdravotnímu problému komplexně. To znamená, že na rozdíl od západní medicíny, která léčí jen příznaky nemocí, biorezonance řeší přímo příčiny nemocí, které mohou být jak fyzické (v různých orgánech těla), tak  i psychické.
Nenutí pacientovi závislost na lécích, které mohou škodit vedlejšími účinky a tím mohou u pacienta vyvolat jiné potíže.

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako například homeopatie, akupunktura a jiné metody do oblasti takzvané celostní medicíny.

Diagnostiku provádíme celostně pomocí biorezonančního přístroje BICOM OPTIMA, který je v současné době jedničkou v oblasti biorezonanční technologie pro své úspěchy v diagnostice patogenů (paraziti, viry, baktérie, plísně, elektrosmog, alergeny) a hlavně v jejich eliminaci.

Co je biorezonance

Jak to funguje?

Jednoduše řečeno, při konzultaci pomocí přístroje BICOM se srovnává frekvence orgánů pacienta s uloženým frekvenčním vzorkem zdravého člověka a tak se mohou odhalit slabá místa nemocného, dokonce ještě dřív, než se choroba projeví. Když se do těla nemocného pomocí elektrody vyšle optimální frekvence, odpovídající zdravému orgánu, tak se posílí a obnoví jeho činnost a tím napomáhá dostat organismus do rovnováhy.

První pokusy o odstranění bakterií a virů působením frekvenčního elektrického pole proběhly již ve 20. letech 20. století. Současná biorezonanční metoda se v západní Evropě používá přes pětadvacet let a více než deset let se využívá i ve veterinární medicíně.

Její účinnost je potvrzena nejen velkým počtem zpráv o konkrétních případech pacientů, ale i mnohými studiemi lékařských ordinací a vědeckých prací.

Trápí Vás dlouhodobě migrény, alergie, astma, ekzém, zažívací či jiné problémy, ale klasické léky nezabírají? Možná je to tím, že se nezaměřují na příčiny obtíží, ale řeší jen jejich příznaky. Biorezonance se naopak zaměřuje na zjišťování skutečných, mnohdy skrytých původů nemocí. Jde o čtvrt století starý terapeutický směr založený na celostním přístupu.

Kde pomáhá?

Biorezonance pomáhá s mnoha problémy člověka dnešní doby, stresem počínaje a chronickými obtížemi konče.

Program se zaměřuje na diagnostiku dlouhotrvajících onemocnění způsobených viry, bakteriemi, plísní či parazity (chlamydie, borelióza a jiné) a jejich odstranění z těla.

Odhaluje potravinové i všeobecné alergeny a pomáhá v boji s jejich vnějšími projevy.

Dokáže určit i funkční poruchy orgánů, nedostatek vitamínů a minerálů v těle a vhodnost léků či potravinových doplňků, včetně potřebného dávkování.

Rozpozná toxiny i těžké kovy (geopatie a elektrosmog) a další chemickou zátěž v organismu, či energetické bloky tělesných orgánů a příčinu těchto stavů.

Zaměřuje se také na negativní vlivy geopatogenních zón, na odstranění migrény, revmatických potíží, kožních problémů a neurodermatitidy, hormonální nerovnováhy a autoimunitních poruch i psychických obtíží.

Pomáhá v boji se závislostí na nikotinu či na sladkém.

Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Je vhodnou součástí posílení imunity.

Pro koho je vhodná?

Není žádné věkové omezení, dokonce ani pro malé děti. Biorezonance se nedoporučuje v těhotenství a u lidí s kardiostimulátorem.

Zkušenosti klientů

Pomohli jsme řadě našich klientů najít cestu ke zdraví pomocí biorezonance.

přečíst si příběhy »

biorezonanční zařízení

Slevový kupon říjen